Nuru masáž | Nuru masáž Praha

Nuru masáž

5707061_blogNuru masáž Praha je velký hit. Tato masáž také vystupuje pod jménem “body slide masáž”, protože používá speciální gel (Nuru gel), který umožňuje příjemné klouzání tělo na tělo.I přes použití gelu je nuru masáž překvapivě teplá a příjemná.

Masérka využívá celé své tělo na klouzání po Vašem těle, což vytváří velmi intimní a smyslné spojení. Na erotogenní zóny masérka používá prsa, aby byla Nuru masáž ještě více erotická a vzrušující. Jedná se o masáž celého těla, ale zvláštní pozornost se věnuje Vašemu penisu, který je na konci masáže masírován až do vyvrcholení.

 

Nuru masáž Praha: Intenzivní zážitek, který vám přihraje (ne)jeden orgasmus

Za nadpozemskou rozkoš tentokrát vděčíme Japonsku, právě tady má kořeny svádivá, osvěžující, ale i maximálně dráždivá nuru masáž, která je prováděna právě za asistence nuru gelu na místo éterických olejů. Pojďte společně s námi prozkoumat všechny hříšné benefity této erotické masáže.

Nuru masáž Praha: Oč se vlastně jedná?

Erotické masáže se staly hitem a pánové na ně nedají dopustit z mnoha smyslných důvodů, protože všudypřítomná rozkoš je sázkou na jistotu. Nuru masáž se těší vysoké popularitě zejména v Asii, ale své příznivce si získává po celém světě. Proč?

Nuru gel má zcela jinou konzistenci, než ostatní masážní oleje. Nuru masáž Praha je vhodná také pro alergiky, protože nuru gel je zcela přírodní, jeho hlavní složkou jsou mořské řasy nori. Nuru gel je průhledný, bez zápachu a na dotek příjemně chladí, proto se neváhejte na nuru masáž Praha objednat nejen v letních měsících, kdy oceníte osvěžení s příchutí touhy. Během celé masáže si vychutnáte jeho klouzavé vlastnosti. Krásná masérka tak bude moci po vašem těle hladce klouzat, masírovat vás pevným zadečkem a skvostnými ňadry až do vašeho orgastického uvolnění.

Nuru masáž Praha: Výhody pro zdraví i milostný život

Váš milostný náboj dostává na frak a chuť na sex už není taková jako dřív? Nastartujte chtíč a vraťte se k partnerce ve skvělé kondici, vaše mužství bude opět toužit po milostném splynutí, jako už dlouho ne. Po erotické masáži se budete cítit odpočatě, svěže a navíc vaše pokožka ožije díky bohaté hydrataci prostřednictvím nuru gelu. V nespolední řadě oceníte také nemastné složení, vaše vlasy, ale i tělo nebudou pokryty mastným filmem.

V případě, že byste měli zájem o nuru masáž Praha v páru, neváhejte náš salon kontaktovat spolu s vaším přáním. Určitě vám bude s radostí vyhověno!

Chcete prožít masáže plné vrušení? Pak neváhejte a objednejte si jí přes náš web. Objednat masáž