Tantra masáž Praha | Nuru masáž Praha

Tantra masáž Praha

26319792_blogNuru masáž Praha si klade za cíl v průběhu tantra masáže spojit v harmonii energetické toky mezi mužem a ženou. Tantra masáž vám pomůže uvědomit si energii vesmíru uvnitř vašeho těla a poskytuje okamžiky čisté radosti.

Velmi zvláštní péče o erotogenní zóny uvolňuje silnou sexuální energii, která přenáší propojení mezi mužem a ženou na zcela novou úroveň.

Tantrická masáž Praha: Nepopsatelná rozkoš, kterou musíte zažít na vlastní kůži

Tantrická masáž je tady pro naše potěšení už nějaký ten rok, ale znalost tantry je tady již několik staletí. Napříč historií kněžky lásky prostřednictvím tantry uspokojovaly válečné hrdiny a nešlo jen o pouhý sex. Muž si vybral místní krásku a noc strávenou s ní byla kompozicí lásky a milostného rituálu, jež byl posvátný.

Ano, umění tantrického milování je tady s námi už stovky let, proto bychom neměli jinak, než vpustit starodávné milostné umění i do našich uspěchaných životů, kde stres vymýtil odpočinek a na naše prožitky tak nezbývá mnoho času.

Tantrická masáž Praha: Poznejte vaší sexualitu, pocit naprosté intimity, ale i chtíč

Tantrická masáž Praha vás uvede do stavu naprosté relaxace, vaše myšlenky si odpočinou od těch negativních, vaše smysly budou naladěny na intenzivní notu, budete mnohem silněji vnímat moc doteků a vaše tělo bude žadonit o další pohlazení, lehoučké zašimrání peříčkem nebo masáž intimních partií.

Muže bezesporu nadchne masáž prostaty, a to nejen navenek, ale především vnitřně přes konečník.  V případě, že váš zaskočí touha a erekce vás prozradí, nemusíte se stydět, je to přirozená reakce těla na účinnou stimulaci.  Tantrická masáž Praha nabízí služby nejen pro ženy a muže, tantru si můžete užívat i v páru. Poslední varianta je oblíbená především z důvodu toho, že po skončení masáže a odchodu masérky, se můžete v přítmí studia pomilovat, celým tělem bude doznívat silný orgasmus a vaše smysly budou vnímat exotickou hudbu, vůní a nevšední prostředí.

Tantrická masáž Praha: Jak vám může vylepšit partnerský sex

Masérka vás naučí novou metodiku dýchání, vaši pozornost navede na vnímání naprostých detailů, které dohromady tvoří opojný celek. V případě, že vás protějšek už tolik nevzrušuje, společná tantrická masáž Praha vám může pomoci s nastartováním vašeho chtíče.

Chcete prožít masáže plné vrušení? Pak neváhejte a objednejte si jí přes náš web. Objednat masáž